Dėl smurto prieš mažametį Žemaitijoje nuteista auklė

teismasTelšių apylinkės teisme nuosprendį išgirdo Žemaitijos gyventoja, kuri pripažinta kalta dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui. Moteriai skirta 52 parų arešto bausmė.

Šiam ikiteisminiam tyrimui vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Telšių apylinkės prokuratūros prokurorė Jūratė Arošienė, tyrimą atliko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Telšių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus pareigūnai.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas, kai 2022 metų pavasarį vaiko tėvai kreipėsi į teisėsaugą dėl įtariamo auklės smurto prieš jų atžalą. Bylos duomenimis, tėvams nusamdžius auklę ir jai pradėjus prižiūrėti mažametį, pasikeitė pastarojo elgesys. Vaikas pasidarė neramus, kilo įtarimų, kad nuteistoji nederamai atlieka savo darbą. Tėvai namuose įrengė vaizdo kamerą ir apie tai įspėjo auklę.

Tyrimo metu nustatyta, kad nuteista auklė panaudojo fizinį smurtą prieš mažametį – tai užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros. Tai pamatę tėvai nedelsiant grįžo namo ir netrukus kreipėsi į pareigūnus. Ikiteisminio tyrimo metu ir baudžiamosios bylos nagrinėjimo teisme metu kaltinamoji savo kaltės nepripažino.

Teismo sprendimu nuteistajai paskirtos arešto bausmės vykdymas atidėtas 9 mėnesiams. Per šį laikotarpį moteriai uždrausta dirbti su vaikais auklės darbą.

Telšių apylinkės teismo nuosprendis jau yra įsiteisėjęs.

Asociatyvi Budas.lt nuotr.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode